ادوکلن پاییزیتان را با توصیه‌های یک متخصص بخرید

مجموعه :عطر و ادکلن

به محض اینکه اولین خنکای پاییزی را حس می‌کنید، رایحه‌های ملایم تابستانی جایشان را به عطرهای قوی و تند می‌دهند. انتخاب یک ادوکلن پاییزی خوب می‌تواند استایل شما را کامل کند، کافی است از راهنمایی یک متخصص در زمینه عطر و ادوکلن استفاده کنید.

ادوکلن پاییزیتان را با توصیه‌های یک متخصص بخرید

در این متن توصیه‌های ریچل تن برینک (Rachel ten Brink) پایه‌گذار Scentbird یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین سایت‌ها در حوزه عطر و ادوکلن، را بخوانید تا بهترین انتخاب را برای پاییز امسال داشته باشید.

برخلاف رایحه‌های تابستانی که معمولا سبک و محتاطانه هستند، رایحه‌های هوای سرد حالتی قوی‌تر  و جسورانه  داشته و ترکیبی از عطر چوب، ادویه و شیرینی را در خود دارند. این تفاوت در رایحه‌ها باعث می‌شود، برخلاف تابستان و فصل‌های گرم که مدام به تمدید ادوکلن نیاز داشتید، در پاییز و فصول سردتر، عطر و ادوکلن‌هایی را استفاده کنید که از ماندگاری بالاتری برخوردارند.

ریچل بن برینک می‌گوید: پایه‌های بویایی تازه و مرکبات برای تابستان انتخاب‌های خوبی هستند اما برای هوای خنک‌تر ماه‌های پاییزی این ترکیب می‌تواند بیش از اندازه سبک باشد. پاییز بهترین زمان برای تجربه گروه‌های بویایی جدید و قوی‌تر است.

جوز هندی، عنبر، چوب صندل و هر رایحه‌ چوب، ادویه و شیرین برای پاییز مناسب است.

ادوکلن پاییزیتان را با توصیه‌های یک متخصص بخرید

تناسبت ادوکلن پاییزی با ویژگی‌های شخصیتی

وقتی گروه بویایی و نت‌های مورد علاقه خود را انتخاب کردید، باید تصمیم بگیرید که کدام رایحه با ویژگی‌های شخصیتی شما تناسب دارد، این نکته‌ای است که برینک برای انتخاب عطر و ادکلن بر آن تاکید می‌کند.

او در باره تناسب ادوکلن و ویژگی‌های شخصیتی می‌گوید: رایحه‌های پاییزی باید بهترین احساس را در شما به وجود آورند. این بهترین زمان برای آن است که رعطرهای پیچیده‌تری را امتحان کنید و از گروه‌های بویایی مختلف الهام بگیرید. پاییز فصل رنگ‌های متنوع است پس شما هم خودتان را در رنگ و بوهای تازه غرق کنید و از امتحان کردن یک رایحه جدید نترسید.

چوب، بهترین انتخاب برای ادوکلن پاییزی

همانطور که برگ شاخه‌های درختان اطرافتان کمتر می‌شود و شما هر روز بخش بیشتری از تن درختان را می‌بینید، باید به میزان رایحه چوب در اودکل خودتان هم اضافه کنید. رایحه‌های گروه  بویایی چوب بهترین انتخاب برای پاییز هستند، آن‌ها حس و حالی گرم دارند که با ترکیب عنبر حال پاییزی شما را کامل می‌کنند.

این ادوکلن‌ها پیشنهاد ما برای پاییز هستند:

نوشته ادوکلن پاییزیتان را با توصیه‌های یک متخصص بخرید اولین بار در مجله اینترنتی مخچه پدیدار شد.

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

     
   

پربیننده ماه

اخرین مطالب

قیمت ارز زنده